Верховна Рада прийняла закон щодо збереження та відновлення культурних цінностей

КультураОксана Руда, 7 жовтня 20152820

У середу, 7 жовтня, Верховна Рада України ухвалила Закон «Про приєднання України до Міжнародного центру вивчення питань збереження та відновлення культурних цінностей» №0061. За відповідне рішення проголосували 258 народних депутатів. 

Народний депутат України з фракції «Блок Петра Порошенка» Світлана Заліщук, виступаючи з парламентської трибуни, розповіла, що законом, зокрема, вирішується питання щодо приєднання України на умовах, визначених Статутом Міжнародного центру вивчення питань збереження та відновлення культурних цінностей, до Міжнародного центру вивчення питань збереження та відновлення культурних цінностей, членство в якому набирає чинності для України через тридцять днів після отримання Генеральним директором Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури офіційної заяви України про приєднання, інформує прес-служба БПП.

«Набуття Україною членства у Міжнародному центрі вивчення питань збереження та відновлення культурних цінностей сприятиме об’єднанню зусиль сторін щодо збереження і відновлення культурних цінностей у світовому масштабі, шляхом ініціювання, розвитку, надання сприяння та підтримки умов для такого збереження і відновлення», – сказала Заліщук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук