Верховна Рада затвердила функції Українського інституту книги

КультураК.С., 28 січня 20162950

Верховна Рада України затвердила основні функції Українського інституту книги.Відповідний проект закону № 3084 «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення системи державного управління в книговидавничій сфері» у другому читанні підтримали 232 народних депутата.

Передбачається, що Український інститут книги на підставі делегованих повноважень здійснює, зокрема такі функції: створення і реалізація проектів та програм популяризації української літератури в Україні та за кордоном, фінансування перекладів української літератури іншими мовами та іноземної літератури українською мовою, а також реалізація національно-культурних державних цільових програм, пов'язаних з популяризацією української книговидавничої продукції в Україні та за кордоном, підтримкою книговидавничої справи, бібліотек і бібліотечної справи, популяризацією читання, створенням перекладів.

Інститут книги буде неприбутковою державною установою. Директор Інституту книги призначатиметься на п'ять років за результатами конкурсного відбору.

Зазначається, що інститут фінансується, зокрема за рахунок коштів державного бюджету, а також коштів отриманих від співробітництва міжнародних організацій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук