Верховний суд зобов'язав «Укрнафту» виплатити ДФС ₴2,1 млрд боргу

ЕкономікаРоман Ганкевич, 26 жовтня 20171960
Загальна сума боргу підприємства становить майже ₴13,8 млрд

Верховний суд зобов'язав «Укрнафту» виплатити 2,1 млрд гривень податкового боргу. Про це повідомляє Державна фіскальна служба України.

Як зазначається, у судовій суперечці між ПАТ «Укрнафта» і Офісом великих платників податків Верховний суд України виніс рішення на користь Офісу. Цим скасовується рішення судів апеляційної та вищої інстанції щодо зобов’язання опису природного газу ПАТ «Укрнафта», видобутого підприємством у 2006 році та спожитого населенням у 2006-2008 роках.

Зазначається, що внаслідок цього Офіс та ГУ ДФС отримали можливість вжити повний комплекс передбачених Податковим кодексом заходів, спрямованих на погашення податкового боргу ПАТ «Укрнафта» перед Офісом та перед іншими управліннями ДФС в регіонах.

На даний момент загальна сума боргу підприємства становить майже 13,8 млрд грн. Ці борги перед бюджетом з податку на прибуток, ПДВ та рентних платежів було нарощено протягом 2015-2017 років. За даними ДФС, лише протягом 2017 року, через несплату податків до бюджету, податковий борг підприємства збільшився на 1,2 млрд грн.

«Весь цей час усі дії Офісу ВПП ДФС щодо стягнення податкового боргу блокувалися ПАТ «Укрнафта» та оскаржувалися у судовому порядку. Завдяки проведеній претензійно-позовній роботі, Офісом ВПП ДФС та ДФС України вдалось відстояти в судах вищої інстанції податкову вимогу та рішення про опис майна в податкову заставу», - наголосили в ДФС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук