Топ-10 урбаністичних проектів, які потрібні Львову

Юліан Чаплінський
Головний архітектор Львова

Будь-яке сучасне місто має динамічно розвиватися. Для Львова розвиток міської інфраструктури – це не менш важлива тема, ніж збереження історичної спадщини. Наприклад, вже не перший рік львів’яни порушують тему побудови нового конгрес-холу для конференцій та виставок.

Ще один необхідний об'єкт – багатофункційна концертна та спортивна арена. Нещодавно бурхливе обговорення викликала ідея побудови у Львові крематорію.

Окрім будівництва архітектурних об'єктів ми потребуємо розвитку урбаністичної структури Львова: догляду за нашими парками, створення нових зелених зон та громадських просторів, покращення транспортної системи тощо.

Також з боку депутатів та різноманітних аматорів від урбаністики час від часу виникають невдалі ідеї щодо змін міського простору. Свіжим прикладом став заклик будувати надземні переходи через проспект Червоної Калини. Такий собі привіт з минулого – прийом, від якого відмовляються в усіх країнах, де комфорт та безпека пішохода стали непорушним пріоритетом.

Отож я вирішив поділитися з вами своїм баченням щодо найнеобхідніших у Львові урбаністичних та архітектурних об'єктів. У першому відеорейтингу йдеться саме про урбаністику. За декілька днів продовжимо архітектурною «десяткою». Окремо обговоримо застарілі, шкідливі та недолугі пропозиції, які пропонують втілити у Львові. Чекатиму вашого відгуку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук