Від подій на Донбасі держбюджет втратить ₴16 млрд

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 19 серпня 20143590

Прямі втрати доходів державного бюджету від подій в Донецькій і Луганській області оцінюються у 16 млрд грн, повідомив міністр Олександр Шлапак.

«Ми втратимо тільки по Донецьку і Луганську, за нашими розрахунками, до кінця року близько 16 млрд грн доходів держбюджету. А є ще втрати, пов'язані з ними, наприклад, недовіра зовнішніх ринків», – сказав він в ефірі Першого національного телеканалу, інформує Інтерфакс-Україна.

Шлапак нагадав, що новий уряд Арсенія Яценюка при внесенні навесні поправок до держбюджету-2014 про виділення 8 млрд грн на військові потреби, розраховував, що ситуацію у цих областях вдасться врегулювати до 1 липня.

«Переконаний, що якби не події на сході України, які виступили каталізатором надзвичайно негативних процесів загалом в економіці, в бюджеті, в банківському секторі, нам вдалося б повністю утриматися в рамках конструкції бюджету, яка нами тоді планувалося», – сказав міністр фінансів.

За його словами, погіршення ситуації призвело до необхідності в кінці липня вносити чергові поправки до держбюджету, зокрема, виділити додатково 9 млрд грн на АТО, майже 2 млрд грн на відновлення життєдіяльності в Донецькій і Луганській областях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук