Відеоверсію опери Влада Троїцького «Йов» оприлюднили в інтернеті

КультураДарина Цвях, 16 листопада 20152440
Відеоверсію опери Влада Троїцького «Йов» оприлюднили в інтернеті
фото Cultprostir
«Мистецтво миру. Йов»

Запис вистави і монтаж здійснив канал betv. Оперу-реквієм для препарованого роялю, віолончелі, ударних та голосів «Мистецтво миру. Йов» було вперше виконано на ГОГОЛЬFEST 2015.

Постановку створила творча група, яка зібралася навколо театрального режисера і керівника ГОГОЛЬFEST Влада Троїцького. Композиторами виступили Роман Григорів та Ілля Разумейко. Виконавці: Мар’яна Головко (сопрано), Анна Марич (сопрано), Єлизавета Курбанмагомедова (сопрано), Олександра Мельє (мецо-сопрано), Андрій Кошман (баритон), Руслан Кірш (баритон), Антон Литвинов (бас), Жанна Марчинська (віолончель), Андрій Надольський (ударні), Роман Григорів (рояль), Ілля Разумейко (рояль). Живий візуальний супровід створювала віджей-група Tenpoint.

Композитор Роман Григорів розповів Cultprostir: «В рамках цієї опери ми працювали з командою, яка вже мала досвід роботи над попередньою оперою Влада Троїцького «Коріолан». Вони створювали оперу в реальному часі, без нот, це була для них значною мірою імпровізація, і ця імпровізація кожного разу мала ті чи інші художні якості. Ми знайшли багато нових форм і нових моделей співпраці, співіснування артистів, композиторів і режисера. Для нас, професійних композиторів, це був унікальний досвід. Склад виконавців – чудовий, вони здатні творити неймовірні речі за дуже стислий проміжок часу. Фактично, ми написали оперу на півтори години за два тижні роботи. Думаю, на кожному з нас це лишило відбиток на все життя».

Нагадаємо, що в інтернеті уже можна подивитись відеоверсію ще однією опери Влада Троїцького, «Коріолан».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук