Відомі львівські підприємці допоможуть студентам започаткувати власний бізнес

ЕкономікаЮ. Л., 17 жовтня 201811531
Ментори проекту «Стань успішним в Україні!»

Компанії IQ holding, !FEST, «Трайдент», IDS Group, ФайнаBerry, ІТ-компанія N-ix допоможуть запустити стартапи молоді і стануть менторами їх бізнес-проектів. Підтримку успішних бізнесменів отримають 30 молодих людей, чиї стартами виявляться найцікавішими.

У Львові презентували проект «Стань успішним в Україні!», ініційований Університетом банківської справи, IQ holding, Бізнес-школою УБС та Львівським обласним центром зайнятості за підтримки Львівської міської ради.

За словами ректора Університету банківської справи Анжели Кузнєцової, впродовж жовтня на конкурсній основі у Львові відберуть 30 найцікавіших проектів та ідей, запропонованих молоддю. Усі автори ідей зможуть пройти навчання у бізнес-школі, щоб отримавши практичну підготовку та бізнес-знання, запустити власний бізнес-проект за підтримки досвідченого ментора.

Задля підтримки молодих і цілеспрямованих людей, котрі прагнуть започаткувати власний бізнес львівські підприємці об’єдналися у Клуб менторів. Стати наставниками для молоді зголосилися керівники таких відомих українських компаній, як: IQ holding, Холдинг емоцій !FEST, IDS Group, ІТ-компанія N-ix, фірма «Трайдент», Franchise Group, Файна Berry, Tikitai, страхова група ТАС та інші.

«Ментор – це людина, яка вже пройшла свій шлях до успіху та має бажання поділитися своїм досвідом з тими, хто лише мріє про бізнес-перемоги. Тому підтримка та рекомендації такої людини – є цінним стартовим капіталом», – зазначив представник IQholding Андрій Якимів.

Щоб стати учасником проекту необхідно до 5 листопада зареєструватися за посиланням, пройти співбесіду та місячне навчання. 21 грудня після представлення бізнес-планів, будуть обрані переможці, які отримають не лише грошові премії та заохочувальні призи, а й менторський супровід в реалізації власного проекту. На думку організаторів, переможці вже через шість місяців після старту проекту будуть готові започаткувати власний бізнес.

За словами, керівника експертної групи з комунікацій і стратегічного планування директорату інновацій та трансферу технологій МОН Віталія Чернюка, Міністерство освіти та науки підтримує реалізацію проекту зокрема і через розвиток інституту менторства при вищих навчальних закладах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук