Відомі польські актори провели акцію на підтримку Олега Сенцова

КультураК.С., 10 липня 20182280
Відомі польські актори провели акцію на підтримку Олега Сенцова
Даніель Ольбрихський неодноразовов брав участь у акціях на підтримку Олега Сенцова

Відомі польські актори на знак солідарності з українським кінорежисером Олегом Сенцовим прочитали його оповідання.

На польському порталі Culture.pl користувачі інтернету змогли почути оповідання, які зусиллями волонтерів були вперше перекладені польською мовою.

Автобіографічні твори Сенцова прозвучали у виконанні культового актора Даніеля Ольбрихського, володаря нагороди за найкращу чоловічу роль на кінофестивалі «Молодість-2016» Анджея Северина, акторки Йоанни Куліґ, яка зіграла у фільмі Павла Павліковського «Холодна війна».

«Я прочитав оповідання Сенцова, щоб у такий спосіб висловити мою солідарність. Я роблю це для себе, для своїх онуків. Хочу, щоб тексти Сенцова почули інші поляки. Сподіваюся, що пан Олег зможе й сам почути власні твори у гарному польському перекладі», - говорить Анджей Северин.

У записі оповідань «Собака» та «Бабуся» взяли участь актори різних поколінь.

«Для мене найголовніше у житті - це свобода і повага. За ці цінності я борюся як можу. Моя участь у проекті - це реакція на те, що сьогодні відбувається з Сенцовим», - говорить акторка Едита Ольшувка.

Найближчим часом польські актори планують записати відео, у якому вони читатимуть тексти Сенцова англійською та російською мовами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук