Відомий російський актор відмовився від російського громадянства

Відомий російський актор відмовився від російського громадянства

Відомий російський актор Олексій Серебряков оформив канадське громадянство. В Росію він буде приїжджати лише на зйомки, по робочій візі.

Зірка показаного в Каннах «Левіафана» відомий глядачам також за численними серіалами, таких як «Штрафбат» та інші, заявив, що не хоче більше чекати, коли народ порозумнішає.

«Часто в Росії кажуть про те, що посмішки в західних країнах штучні. Але мені вже краще штучні усмішки, ніж щира злість», - не раз говорив актор у своїх інтерв'ю.

Олексій Серебряков пояснює, чому в Росії, як і раніше - авторитаризм: «У нас абсолютно рабська психологія! А демократія - це відповідальність. Народ у кращому випадку делегує когось у владу. Мовляв, ось ми тебе обрали - ти за все відповідай, вирішуй наші проблеми! Демократія - це прийняття рішення на основі знань, чіткого розуміння, між чим і чим ти вибираєш. А я особисто не бачу сьогодні повального бажання людей діставати освіту, розвиватися, підвищувати свою кваліфікацію, працювати і, врешті-решт, нести відповідальність, у тому числі за країну, за владу. А тих, хто хоче - крапля в морі», - зазначає актор.

Олексій Серебряков мріє, щоб його діти росли у світі, де цінуються знання, працьовитість і де «необов'язково штовхатися ліктями, грубіянити, бути агресивними і боятися людей».

«На жаль, тут, як би я не ізолював своїх дітей, від хамства й агресії їх не захистиш. Це в повітрі. Хам переміг».

Актор переїхав до Канади декілька років тому і тепер остаточно оформив там своє проживання на законному рівні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук