Вікторія Проців презентує колекцію одягу з авторськими принтами і персональну виставку

Після персональної виставки у Києві львівська художниця Вікторія Проців презентує свої найновіші твори у Львові, у галереї «Велес».

Картини Вікторія Проців ― це уже своєрідний бренд, вона має власний впізнаваний почерк. І як же ж забути її героїв: сором'язливо-замріяних, милих, пустотливих і страшенно позитивних.

Вікторія Проців активно працює і щороку виставляється. Щойно недавно мала персональну виставку у Києві, а тепер у Львові.

«Цього разу показують роботи такі досить різні за тематикою. Це і зима, і весна, це якраз відповідає теперішній погоді, коли зима зустрічається з весною», ― розповіла художниця.

Вікторія вірна своїй техніці: розписує шовк, наклеєний на папір. Її етнічна стилізація настільки уже стала популярною, що почали з'являтися підпільні копії.

«Безумовно, що рівень майстерності Вікторії зростає, глибина образів, таких, на перший погляд, легковажних, до певної міри гротескових, але вони стають глибшими. І Вікторії щоразу краще вдається ці образи розкрити», ― прокоментував мистецтвознавець Володимир Жишкович.

Уже не перший рік художниця переносить свої картини на одяг. На виставці авторка презентує наступну колекцію суконь і блузок з принтами її героїв.

«Картини намальовані на тканині і тому при перенесенні на одяг принти виходять дуже цікаві, вже з текстурою тканини і дуже органічно виглядають на готових виробах», ― додала авторка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук