Виплати вкладникам банку «Надра» розпочнуться з 21 квітня

ЕкономікаО.Г., 20 квітня 201510851
Виплати вкладникам банку «Надра» розпочнуться з 21 квітня
фото VectorNews

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 21 квітня розпочинає виплати вкладникам банку «Надра» за договорами, термін дії яких закінчився до 6 лютого 2015 року, коли в банк було введено тимчасову адміністрацію, та за поточними й картковими рахунками.

У повідомленні Фонду вказано, що зареєстровані в Києві, Київській та Львівській областях вкладники можуть отримати кошти в «Укргазбанку», в Івано-Франківській, Рівненській, Харківській, Чернівецькій та Чернігівській областях - в «Укрсоцбанку».

Виплати нерезидентам, а також жителям Вінницької, Житомирської, Тернопільської та Херсонської областей здійснюватиме «ПриватБанк», Запорізької – «Банк Кредит Дніпро», Закарпатської, Миколаївської, Сумської, Донецької, Луганської областей, а також Криму і Севастополя - ПУМБ.

Вкладники, які зазначили місце реєстрації проживання за паспортом у Волинській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Хмельницькій або Черкаській областях, можуть отримати свої кошти у банку «Михайлівський», у Полтавській - в «Діамантбанку», в Одеській - у «Банку Восток».

Банк «Надра», заснований в 1993 році, входить до Group DF, яка належить Дмитру Фірташу, повідомляє «Інтерфакс».

Згідно з даними НБУ, станом на 1 січня 2015 року за розміром загальних активів банк посідав 11-те місце серед 158 банків, що діяли в країні.

Фонд станом на 6 лютого оцінював сумарну суму виплат вкладникам банку «Надра» у розмірах гарантованої суми відшкодування ₴200 тис. у ₴3,829 млрд за загальної суми депозитів фізосіб у банку ₴4,153 млрд.

Для вкладників банку «Надра» створено «гарячу лінію» за номером: 0 800-30-40-10 (безкоштовно в межах України), що працює цілодобово в автоматичному режимі та з можливістю з’єднання з оператором.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук