Вишивальниця провела під час виставки у Львові майстер-класи

Культура29 квітня 20119030

З 4 до 30 квітня у Художньо-меморіальному музеї Олени Кульчицької у Львові триває виставка Марти Кулинич-Новицької «Вишивка». Експонуються серії ікон, рушники та сорочки, вишиті традиційною українською технікою гладь.

 

У творчому доробку Марти Кулинич-Новицької – авторські вишиті ікони за творами відомих українських художників, власні композиції на релігійну тематику, а також рушники та сорочки, у яких вона відроджує традиції народного орнаменту. Художнє бачення М.Кулинич-Новицької виявляється у майстерній організації композиції та колористичній вишуканості її творів. Вона досконало володіє технікою гладевого шва. Мисткиня – автор 7 персональних та учасниця багатьох колективних виставок. Її твори зберігаються у приватних і музейних колекціях в Україні та за кордоном.

На прохання численних відвідувачів виставки, Марта Кулинич-Новицька провела 27 і 28 квітня два майстер-класи з вишивання гладдю, під час яких бажаючі змогли не лише ознайомитися з основами вишивальної технік,и але й спробувати у ній себе.

Роботи Марти Кулинич-Новицької: «Жировицька Богородиця» «Українська Мадонна. Бойківщина» «Українська Мадонна. Лемківщина» «Милування» Сорочка

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук