Виставка «Сни про Львів» відкрилася у Єдиному вікні

КультураДарина Цвях, 18 червня 20140
Виставка «Сни про Львів» відкрилася у Єдиному вікні
фото ЛМР

У Львівській міській раді 17 червня стартував  проект «Сни про Львів». Це інтерактивний мистецький проект, який автори називають проектом-містифікацією, покликаний відтворити взаємодію української сучасності зі світовою культурною спадщиною та поєднати діяльність людей з різних середовищ: адміністративного, мистецького, туристичного тощо, - розповіла автор проекту Анастасія Нечипоренко.

Художники з усієї  України (Львів, Київ, Донецьк, Вінниця, Запоріжжя) відтворюють на полотнах Львів, який ніби колись наснився художникам. Ми можемо уявити, як би могли побачити Львів Вінсент Ван-Гог, Марк Шагал, Рене Магрітта, Каземір Малевіч, Сальватор Далі, Гюстав Клімт, Пітер Брейгель Старший та інші.

 

 

Незвичним є місце експозиції. Роботи можна побачити у Центр надання адміністративних послуг, більше відомому серед людей як Єдине вікно. Як розповіла ZAXID.NET Ірина Магдиш, заступник начальника міського управління культури, це приміщення можна розглядати як новий виставковий простів. Тож охочі можуть звертатися із пропозиціями нових проектів. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук