Виставка «Тіні…» львівського митця Олега Денисенка запрошує у легенду

Головні новини за 15.07Оксана Сенишин, 15 липня 2015, 15:09 698 0

У галереї «ІконАрт» митець Олег Денисенко запрезентував експозицію робіт з левкасу. 

Художник в дитинстві мріяв стати археологом, тому обожнює все давнє. Тож тепер віки переносить на дошку. Саме тому виставку назвав «Тіні», наче тіні минулих років. 

«Кожен глядач може собі додумати: «Тіні… забутих предків», «Тіні… незабутих предків», «Тіні… старих майстрів» – хто що бачить у моїй роботі. Це є запрошення до роздумів», – уточнив автор.

Денисенко не насмілюється назвати себе «художником», бо вбачає у цьому слові неймовірну глибину. Справжні «художники» для нього - це Рембрандт, Дюран, Пікассо. Себе ж він просто називає «людиною, що працює у мистецтві».

Та його мистецтво глибоке. Левкас поєднує не лише рельєф, гравірування, відбитки, а й мислення.

Коли взявся творити, митець й не пригадає. Вже в три-чотири рочки малював пальчиком по запотілому вікні або ж зішкрябуючи іній. Тепер він ще й скульптор: цей талант в нього теж прокинувся у дитинстві, коли з пластиліну ліпив фортеці, полки воїнів, індіанців, ковбоїв – і все у деталях, зі зброєю і навіть ґудзичками.

Однак починав художник з графіки, коли закінчив Академію друкарства. Її й переніс у скульптуру та левкас.

«Денисенко – оригінальний художник. Його ні з ким не сплутаєш. Дуже такий витончений», – підсумував митець, друг автора експозиції Володимир Богуславський.

Олег Денисенко бере участь у численних виставках естампу. У його здобутку понад два десятки міжнародних нагород Сполучених Штатів, Польщі, Югославії, Кореї, Росії та Румунії. 

Виставка триватиме до кінця літа.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук