Виставку Бенксі у Москві скасували через Україну

Виставку Бенксі у Москві скасували через Україну
фото banksy.co.uk

Виставка "Бенксі. Ретроспектива" скасована. Ретроспектива найвідомішого у світі представника стріт-арту, художника Бенксі, справжнє ім’я та особистість якого досі перебуває у таємниці, мала пройти в московському залі "Манеж" восени 2014 року. 

"Музейно-виставкове об'єднання" Манеж "повідомляє, що виставка" Бенксі. Ретроспектива "скасовується", - йдеться у повідомленні прес-служби музею.

За словами організаторів, МВО "Манеж" спільно з галереєю "Тріумф" зробили все можливе, щоб проект відбувся, проте “з незалежних від організаторів причин деякі ключові британські власники творів відмовилися від своєї участі в проекті, що робить неможливим продовження роботи", - повідомляють представники "Манежу".

Британські колекціонери вирішили припинити співпрацю із московськими організаторами через агресію Росії щодо України. Про те, що так може статися ще у квітні говорив директор “Манежа” Андрій Воробьйов у інтерв’ю “Московському комсомольцю”.

Виставка мала стати першою в світі наймасштабнішою ретроспективою Бенксі. На ній планувалося виставити більше 130 його робіт, виконаних у різних техніках.

Варто зауважити, що через ситуацію в Україні у Москві скасували і виставку робіт молодих британських художників, яка мала стати одним із головних заходів перехресного року культури Великобританії та Росії.

Нагадаємо, що 747 фільмів було відкликано від участі у Московському міжнародному кінофестивалі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук