Вівторкові газові перемовини України, Росії і Євросоюзу не дали ніяких результатів

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 30 червня 20152960

Україна та Росія не досягли домовленостей щодо газових питань, відтак Європейська Комісія продовжить пошук виходу з ситуації для того, щоб тристоронні переговори могли бути продовжені, йдеться у повідомленні Європейської Комісії, розповсюдженому за результатами переговорів, які відбулися у вівторок у Відні за участю віце-президента ЄК Мароша Шевчовича, міністра енергетики РФ Олександра Новака, міністра енергетики України Володимира Демчишина та голови «Нафтогазу» Андрія Коболєва.

«Сьогоднішні тристоронні консультації ще раз показали, що всі сторони домовилися щодо принципів, необхідних для забезпечення стабільних та безперебійних поставок газу в Україну і транзиту в ЄС. Переклад цих принципів у спільно узгоджені остаточні робочі рамки потребують подальшої роботи. Також зустріч показала, що сторони ще залишаються далеко одна від одної. Ми домовилися, що Комісія буде пропонувати ідеї, щоб підготувати подальші кроки, щоб змогли відбутися наступні консультації. Ми використаємо літо, щоб розпочати підготовку до наступного зимового сезону», – заявив Шевчович, якого цитує УНІАН.

У вівторок, 30 червня, у Відні проходили газові переговори на рівні міністрів енергетики України і Росії за участю віце-президента ЄК з питань Енергетичного союзу Мароша Шефчовича.

Україна в рамках тристоронніх переговорів про постачання російського газу в країну наполягає на вирішенні всіх спірних моментів до кінця I кварталу 2016 року – до завершення судових спорів між Україною і Росією в арбітражі Стокгольма.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук