Вийшла друком книга про сучасних українських художників

КультураДарина Цвях, 16 квітня 20156230

24 квітня в рамках «Книжкового Арсеналу» відбудеться презентація книги «Сучасне мистецтво України. Портрети художників», що вийшла друком у Фамільній типографії Huss. Автором праці стала Галина Скляренко – мистецтвознавець, куратор, мистецький критик.

До книги увійшли статті про сучасних українських художників, які активно працювали в останні десятиріччя: Олександра Животкова, Анатолія Криволапа, Віктора Сидоренка, Олександра Сухоліта, Олександра Ройтбурда, Павла Макова, Владу Ралко та інших.

«Переді мною постало завдання – створити тексти про художників, які б не у науковій, а популярній, живій формі могли надати інформацію для широкого кола читачів. Для мене це було і складно, і цікаво, і захоплююче. Художники, яких відібрали для цієї книги, складають, напевно, найбільш популярне коло митців. Виявилося, що текстів, монографічних, простіше кажучи, про те, що робить художник, яким є його життя, чого він прагне – їх дуже мало. На мою думку, розмова про мистецтво завжди починається з художника, тому що кожен глядач шукає в мистецтві не лише насолоду, а й співрозмовника, того, хто близький. Зараз, на щастя, дуже багато митців працює в Україні, і кожен може обрати з цього грона те, що йому цікаво. Власне, про цікаве в мистецтві, про зображення творчої особистості, про її тонкощі, складнощі – ось про все це наша книжка», − розповіла Cultprostir автор Галина Скляренко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук