Військовим у Дрогобичі купили мультимедійний тир, який можна встановлювати в наметах і причепах

ЕкономікаО.Г., 13 жовтня 20154940
Військовим у Дрогобичі купили мультимедійний тир, який можна встановлювати в наметах і причепах
Військова частина А1108, що в Дрогобичі Львівської області, придбала мультимедійний тир для стрільби з вогнепальної зброї за ₴268 тис. у кіровоградської фірми "Герц". Про це стало відомо з "Вісника державних закупівель".

У даному мультимедійному тирі стрілянина ведеться по кінофільмах, а також по нерухомих і рухомих мішенях. Складність вправ (швидкість і розміри мішеней) регулюється. Також є можливість самостійної зйомки фільмів і розробки нових вправ.

Особливістю тиру є можливість його монтажу на легковому причепі або в наметі, на необладнаних майданчиках (пляжі, парки і т. д.), у тому числі і при відсутності живлення 220В. Час розгортання не перевищує 20 хвилин, в тому числі для стрільби з вогнепальної зброї будь-якої потужності на полігоні, - написано в рекламі тиру.

Закупівлю здійснили без конкурсних процедур, осільки ТОВ "Герц" має авторські права на програму для даного тиру та деклараційний патент на корисну модель. "Мультимедійний тир із встановленим програмно-апаратним комплексом "Інгул-7" для стрільби з вогнепальної зброї - є унікальним предметом закупівлі, зокрема комп’ютерна програма , яка входить у склад "Інгул-7", розробляється та виготовляється лише ТОВ "Герц", - вказано у "Віснику держзакупівель".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук