Visa показала нову технологію безконтактної оплати, яку запустять в Україні

ЕкономікаРоман Ганкевич, 10 травня 20178401
Visa показала нову технологію безконтактної оплати, яку запустять в Україні
фото ІТС
Запроваджена VISA технологія дозволяє виключити з ланцюжка традиційний POS-термінал

VISA представила новий варіант безконтактних платежів за допомогою QR-кодів, який планують запустити в Україні. Про це інформує ITC.ua.

Як зазначається, у вівторок, 9 травня, компанія VISA провела в Києві презентацію, присвячену новим способам безконтактних платежів. Йдеться про власну розробку компанії під назвою mVISA, спрямовану на спрощення таких операцій. Основна її ідея полягає в тому, що вона дозволяє виключити з ланцюжка традиційний POS-термінал, а єдиною вимогою до смартфону користувача є наявність камери і доступу до інтернету.

Ініціалізація платежу відбувається за допомогою спеціального QR-коду в торговій точці. Клієнт сканує код за допомогою програми, самостійно вказує суму транзакції і проводить оплату, а продавець отримує підтвердження.

Зараз VISA веде переговори з українськими банками, зацікавленими у введенні mVISA. За словами представників компанії, такий варіант оплати вже встиг добре зарекомендувати себе на ринках Індії, Єгипту і деяких країн Африки.

Платіжна система готова надати банкам як API (програмний інтерфейс - набір визначень взаємодії різнотипного ПЗ, - ред), так і готовий додаток, а продавцям технологія може бути цікава через те, що вона виключає необхідність покупки POS-терміналу і плати за його обслуговування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук