Visa створила водонепроникну й надійно захищену від хакерів платіжну каблучку

ЕкономікаОстап Левчич, 5 червня 20165330
Visa створила водонепроникну й надійно захищену від хакерів платіжну каблучку

Компанія Visa, власник однойменної платіжної системи, розробила пристрій під назвою NFC Ring - тобто NFC-каблучка, що надягається на палець і дозволяє оплачувати товари і послуги скрізь, де є відповідні термінали.

Як пише euromobile-ukraine, гаджет розроблений спеціально для Олімпійських ігор в Ріо, що пройдуть цього року. Першими власниками NFC Ring стануть всі 45 учасників так званої "команди Visa", в яку увійшли спортсмени з різних країн.

Всередині NFC Ring, дизайн якого створила компанія McLear & Co, знаходиться NFC-чіп від компанії Gemalto, а також вбудована антена, а ось акумулятора в каблучці немає і не буде.

Також у ній не міститься жодної інформації про прив’язаний до неї рахунок, так що хакери, які вже потирають руки, можуть нервово куити в куточку - тут їм ловити нічого.

До того ж, з каблучкою NFC Ring на пальці можна купатися і плавати: вонп витримує занурення на глибину аж до 50 метрів.

Компанія Visa дуже серйозно підійшла до питання "платоспроможності" Олімпійських ігор 2016 року: на всіх об’єктах, де пройдуть змагання, встановлено понад 4000 платіжних терміналів з підтримкою Visa, і кожен з них навчений роботі з NFC-чіпами, вбудованими в різні гаджети і смартфони.

NFC Ring, ймовірно, буде відправлено в масове виробництво, але терміни здійснення цього плану і вартість кожного екземпляра пристрою поки що не обговорюються.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук