Вкладникам банку «Михайлівський» тимчасово призупинили виплати

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) повідомив про тимчасове призупинення виплат за Загальним реєстром вкладників ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ», починаючи з 8 грудня 2016 року.

Виплата коштів буде поновлена не пізніше 16 грудня 2016 року. Впродовж періоду 8-16 грудня відбудеться доповнення Загального реєстру вкладників, які мають право на відшкодування коштів за рахунок коштів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, повідомила прес-служба ФГВФО.

Нагадаємо, що 19 листопада 2016 року набрав чинності закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо відшкодування фізичним особам через систему гарантування вкладів фізичних осіб шкоди, завданої зловживаннями у сфері банківських та інших фінансових послуг», відповідно до якого прийнято рішення про формування переліку фізичних осіб, прирівняних до вкладників ПАТ «Банк Михайлівський» для включення їх до загального реєстру на виплати.

У Фонді гарантування також повідомили, що з 15 липня до 1 грудня відшкодування вже отримали майже 22 тис. вкладників банку на суму 1,29 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук