Влада Києва штрафуватиме приватні підприємства за неприбирання снігу на прилеглих територіях

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 24 листопада 20143280

Київська міська державна адміністрація (КМДА) обіцяє штрафувати власників приватних організацій і підприємств за незбирання снігу на прилеглих територіях.

«За чинними правилами благоустрою Києва посадові особи та власники установ і підприємств відповідають за благоустрій прилеглої території. Насамперед, йдеться про збирання, вивезення сміття й розчищення площ від снігу в зимову пору року. З боку міської адміністрації буде здійснюватися контроль виконання цих зобов'язань і застосування відповідних стягнень, оскільки в жодному випадку прибирання території, за яку відповідальний приватний власник, не має здійснюватися за рахунок міста», – цитує прес-служба КМДА заступника голови відомства Петра Пантелєєва.

Зокрема, у місті діє режим оперативного контролю за станом прибирання міста від снігу й ожеледиці. Райони міста розділено на сектори, за кожним з яких закріплено інспектора з благоустрою. Інспектор уповноважений складати протоколи про адміністративні порушення, які спричиняють накладення штрафів.

Розмір стягнень для фізичних осіб становить 1 360 гривень, для громадян-суб'єктів підприємницької діяльності – до 1 700 гривень.

У повідомленні зазначено, що за час першого снігопаду 23 листопада в столиці складено понад 300 попереджувальних приписань, що стосується несвоєчасного прибирання снігу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук