Влада не знає, куди поселяти студентів ВНЗ, переведених з окупованих районів Донбасу

СуспільствоВолодимир Пиріг, 28 листопада 20144690

З підконтрольних бойовикам ДНР та ЛНР районів Донецької та Луганської областей було переміщено 14 навчальних закладів, і тепер виникають питання, де жити студентам та яка має бути технічна база.

Про це під час брифінгу в українському кризовому медіа-центрі повідомила уповноважена президента України з врегулювання конфлікту в Донецькій та Луганській областях, народний депутат України Ірина Геращенко, передає УНН.

«З підконтрольної бойовикам ДНР та ЛНР території було переміщено 14 навчальних закладів. Зокрема, як ви знаєте, Донецький університет — в Вінницьку область. Луганський університет ім. Шевченка тепер базується в Старобільську Луганської області. Там чудові проукраїнські викладачі», — сказала Геращенко.

Однак, з її слів, у сфері освіти виникає низка проблем.

«Виникають питання тепер, де жити студентам, яка має бути технічна база. Бойовики не те, що комп’ютери забрали, вони архіви не видають. Тобто дітям не дають відомостей про складання іспитів», — розповіла вона.

Відтак Геращенко повідомила, що, разом з міністром освіти Сергієм Квітом, розробила законопроект, який гарантуватиме студентам в зоні АТО отримання вищої освіти.

«Ми з Сергієм Квітом розробили законопроект про гарантії отримання освіти в зоні проведення АТО для того, щоб допомогти студентам, оскільки вони стали, по суті, вимушеними переселенцями, слухачами в інших вишах України», – зазначила Геращенко.

За її словами, це зроблено для того, щоб студенти не втратили можливість отримати диплом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук