Востаннє казки для незрячих дітей друкували в Україні 8 років тому

Культура7 грудня 20103800

2010 року Львівська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат №100 (для незрячих дітей) отримала тільки 9 книг шрифтом Брайля. Більшість з них – доросла поезія, – повідомила 7 грудня під час прес-конференції директор школи-інтернату Алефтина Козицька.

"Ми маємо тільки третину підручників шрифтом Брайля, які нам потрібні. А ми ж загальноосвітня школа! Також є нестача художньої літератури – літератури для душі. Більшість книг у нашій бібліотеці видані ще у радянські часи, їх маємо 290, і переважно російською мовою", – сказала директор школи-інтернату.

Алефтина Козицька зауважила, що серед 9 книг, які цього року отримала школа, 5 – це книги колишньої незрячої учениці цієї школи, поетеси Тетяни Фролової, які вона видає власними силами, а також три книги Джоан Роулінг "Гаррі Поттер".

"І це коли вже усі зрячі прочитали і забули", – додає вона.

Разом з тим, Алефтина Козицька відзначила, що востаннє казки для незрячих дітей друкувались в Україні 2002 року. "Про сучасну дитячу літературу навіть не доводиться говорити", – додала вона.

Як інформував ZAXID.NET , 7 грудня редакція серії дитячих видань "Країна Ангелят" презентувала у Львові перший в Україні журнал для незрячих дітей молодшого шкільного віку – шрифтом Брайля. Як зазначають у редакції, часопис "Ангелятко шрифтом Брайля" виходитиме щомісяця із вкладкою рельєфно-крапковим шрифтом на базі всеукраїнських журналів "Ангелятко" та "Ангеляткова наука".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук