Войцех Бальчун представив план реформування «Укрзалізниці»

За півроку голова «Укрзалізниці» обіцяє появу міжнародної марки «UZ Cargo International»

Войцех Бальчун представив план реформування «Укрзалізниці»
Голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Бальчун обіцяє інтенсивну реформу

Голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Бальчун представив план дій реформування «Укрзалізниці». Про це Бальчун повідомив на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, головною метою протягом найближчих шести місяців буде боротьба з корупцією.

«Зокрема, через запровадження прозорих тендерних процедур. Істотна зміна підходів – специфікації тендерів, що готуються під реалізацію проектів, повинні давати можливість отримати якомога більш ринкові пропозиції», – написав голова «Укрзалізниці».

Він також анонсував зміни у пасажирських перевезеннях, підготовку до модернізації рухомого складу, запуск нових сполучень і покращення сервісу для пасажирів.

«Від елементарної чистоти поїздів – до суттєвого підвищення якості обслуговування подорожуючих. Загалом підготовлені і найближчим часом почнуть впроваджуватись принципи плану відновлення нормальної діяльності у сфері пасажирських перевезень», – додав Балчун.

Він зазначив, що у вантажних перевезеннях його ініціатива спрямована на виключення корупційних дій, зокрема тих, що відбувались через непрозорий розподіл вагонів.

«У найближчі місяці ми запровадимо пілотну комп’ютерну систему, яка автоматично розподілятиме вагони між клієнтами, що унеможливить сваволю чиновників», – написав Бальчун.

Також він пообіцяв створити міжнародну марку «UZ Cargo International».

«Ми вчинимо кроки щодо перевірки тарифної політики і почнемо набагато більш активну, ніж досі, міжнародну діяльність.  Протягом найближчих півроку ми хочемо створити міжнародну марку UZ Cargo International. Треба зробити багато речей. Для цього у нас є продуманий план, що стане основою всіх дій на найближчі місяці», – заявив Бальчун.

Бальчун також продемонстрував слайд з презентації, у якому серед головних завдань є задоволення потреб клієнтів і пасажирів, прозорість і відсутність корупції та фінансова стабільність.

Нагадаємо, на початку роботи Войцех Бальчун пообіцяв заощадити для «Укрзалізниці» за рік 7 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук