В’ячеслав Кириленко оголосив про закриття своєї авторської програми на радіо

КультураД.Ц., 31 липня 20175700
В’ячеслав Кириленко оголосив про закриття своєї авторської програми на радіо
В’ячеслав Кириленко вів свою програму з 2015 року
В ефірі Першого каналу «Українського радіо» вийшов останній випуск авторської радіопрограми віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка «Гуманітарний простір». Він пояснив це тим, що нова програмова політика суспільного радіо не передбачає прямого спілкування урядовців зі слухачами за посередництва авторських програм.

Про це В’ячеслав Кириленко сказав в ефірі «Українського радіо», повідомляє «Детектор медіа».

«Хочу подякувати, дорогі наші слухачі, за те, що чекали на цю програму, обговорювали, писали мені листи і чекали ефір, щоб отримати інформацію про те, як саме уряд у гуманітарній площині працює для того, щоб наша Україна утверджувалась і посилювалась»,- сказав своїм слухачам Кириленко.

За його словами, протягом двох років існування програми було обговорено сотні тем - щодо гуманітарної безпеки України, деколонізації, питання української національної ідентичності.

«Як урядовець хочу запевнити вас, що буду і надалі реалізовувати ті програми, про які ми спілкувались в ефірі Українського радіо. Зокрема, буду жорстко відстежувати, як виконується закон про українськомовні квоти на радіо, закон про обмеження друкованої продукції антиукраїнського змісту, забезпечу ухвалення закону, що обмежить гастрольну діяльність тих російських виконавців, які вдаючись до антиукраїнських дій намагаються гастролювати в Україні. Я знайду спосіб вас інформувати», - повідомив Кириленко.

Нагадаємо, віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко вів свою програму на Першому каналі «Українського радіо» (спочатку «Про культуру», потім «Гуманітарний простір») з жовтня 2015 року. Усього вийшло 88 передач.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук