WOG годуватиме пасажирів потягів "Інтерсіті"

Компанія вже замовила необхідне обладнання і найняла працівників

ЕкономікаО.Г., 16 лютого 201620000
WOG годуватиме пасажирів потягів "Інтерсіті"
фото УШЗК
"Українська швидкісна залізнична компанія" обрала оператора з надання послуг харчування для пасажирів поїздів "Інтерсіті+" та "Інтерсіті". За результатами конкурсу, переможцем стало ТОВ "ВОГ Рітейл", повідомляє прес-центр "Укрзалізниці".
 
Як зазначає прес-служба, переможець запропонував найкращу цінову пропозицію з урахуванням усіх кваліфікаційних критеріїв, визначених замовником в конкурсній документації, а саме: якість, сервіс, асортимент, культура обслуговування, цінова політика, наявність виробничих приміщень та матеріально-технічної бази.
 
Генеральний директор компанії "ВОГ Рітейл" Сергій Корецький у коментарі OilNewsрозповів, що для виконання вимог залізничників за участю фахівців компанії вже створено робочу групу з доопрацювання меню харчування, питань цінової політики та інших організаційних моментів щодо подальшої роботи.
 
"Вже почався процес закупівлі необхідного обладнання для приготування їжі та обслуговування клієнтів. Ми замовили і оплатили необхідне технологічне обладнання (у тому числі кавові апарати Franke, грилі і термопоти) на суму понад 4,5 млн грн. Очікуємо поставку після 25 лютого. У наших підрядників ми вже замовили додаткові обсяги кавових зерен і інгредієнтів для гарячих бутербродів, хот-догів", - розповів він.
 
Також, за його словами, 54 співробітника компанії проходять відповідне навчання. Крім того, розпочато роботу над спеціальним мобільним додатком для пасажирів української залізниці. "На даний момент ми вже прийняли в штат нових співробітників. Всього в обслуговуванні 14 поїздів "Інтерсіті" будуть задіяні понад 100 фахівців. Ну, і нарешті, ми підписали додаткову угоду з розробником програмного забезпечення, щоб якомога швидше надати можливість пасажирам робити замовлення їжі і напоїв в поїздах через додаток для мобільного телефону", - зазначив Корецький.
 
"ВОГ Рітейл" управляє другою за величиною мережею АЗС в Україні WOG, що нараховує більше 500 комплексів, 32 нафтобази, 250 бензовозів, стаціонарні та пересувні лабораторії перевірки якості нафтопродуктів.
 
ТОВ “Вог Рітейл” входить в групу “Континіум” покійного нардепа Ігоря Єрємєєва, Степана Івахіва, Петра Димінського і Сергія Лагура.

Нагадаємо, конкурс на оператора харчування залізнична компанія оголосила в січні цього року. Пасажири залізниці неодноразово скаржилися на високі ціни в швидкісних поїздах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук