«Woodstock Ukraine» зібрав 20 тис. фестивальників

Фестиваль щасливих людей відлунав на аеродромі Цунів біля Городка

КультураОксана Сенишин, 14 серпня 2017, 17:18 1308 0

Фестиваль «Woodstock Ukraine» запропонував цього річ своїм відвідувачам – а їх виявилося 20 тис. ‒ безліч розваг. Це і мантра хауз, і театральні постановки, і чайні церемонії, і дегустації вегетаріанської їжі.

«Це просто шик, чудово. Бути тут ‒ саме задоволення. Жодного року не пропускаю. Як на безкоштовний фестиваль ‒ кращий фестиваль України!», ‒ поділилися враженнями гості фесту.

Фестиваль вже вшосте організовує Благодійний фонд «Серце до серця». В подяку своїм волонтерам ‒ близько 20 тис. ‒ і всім добрим людям, що жертвують кошти в підтримку інших. Цьогоріч зібрали 3,2 млн гривень. Їх віддадуть на офтальмологію в обласні лікарні країни. А торік, до прикладу, допомогли реанімаціям.

«Ми закупили спеціальні прибори, які контролюють точне впорскування різних рідин або ліків в кров для дітей. Тобто щоб в час операції не було ніяких передозувань ліками», ‒ пояснив виконавчий директор фестивалю Богдан Іщук.

З унікальних цікавинок фесту ‒ стрибки з парашута та політ на параплані. З висоти пташиного польоту не лише «Вудстоком» можна було милуватися, а й Львовом.

«Вирішила в одну секунду, що хочу політати. Бо боялася висоти безмежно. А тепер не боюся! Це було просто «анріал»!, ‒ поділилася емоціями учасниця польотів Наталя Ширко з Рівного.

На сцені виступали гурти «SINOPTIK», «EPOLETS», франківські вар’яти «Кораллі», «Фіолет», а польські хедлайнери ‒ гурт «Tabu» та «MATERIA».

«Ми на сцені виконували маленькі прем’єри. Це представлення майже вперше свіжої пісні. Тож було важливо побачити, як все піде з такою публікою. Виявилося, що файно! Ми мали виступати ще на «Ше фесті» ‒ там основна прем’єра. Але ми хотіли спробувати заздалегідь, щоб не зганьбитися», ‒ зазначив лідер рок-вар'яте «КораЛЛі» Віля Чупак.

Серед восьми польських гуртів –колектив «Chorzy», що зі Щецина.

«Ми назвали себе «Хворими». Думаю, що кожен нормальний чоловік повинен бути дещо хворим. А люди ненормальні, ті, які не вважають себе за хворих, в нас, у Польщі, є кілька таких політиків. Вони думають про себе, що надто здорові. Та насправді такими не є. І переконують, що всі інші – хворі», ‒ так пояснив вокаліст гурту «Chorzy» Олег Ружанек.

Волонтерять на фестивалі і самі виконавці: організатори оплачують їм хіба дорогу, харчування і, за потреби, ночівлю.

«Ми підготували нову пісню, якої ще ніде немає. Це буде з нашого наступного альбому, слухаємо його ми поки що вдома. Пісня називатиметься «Лакін Лод», ‒ розповів лідер гурту «DETACH» Олексій Веренчик.

«Як музиканти ми більше вкладаємо, ніж отримуємо. Маю на увазі матеріальні речі. Але кожен наш вклад насправді залишається у серці», ‒ додав вокаліст гурту «Кімната Гретхен» Антон Кістрін.

«Woodstock Ukraine» вже лунав у Вінниці, Одесі і тричі у Свіржі. Він ‒ спадкоємець славнозвісного «Woodstock», який започаткували американські хіпі у 1969 році в штаті Нью-Йорк. Тоді зібралося півмільйона щасливчиків.

«Гасло фестивалю «Woodstock»: «Мир, любов, музика». А ще цього року ми на аеродромі. Тож відстебніть ремені безпеки ‒ ми злітаємо!», ‒ підсумувала організатор фестивалю «Woodstock Ukraine» та член Наглядової ради ВБФ «Серце до серця» Євгенія Баранська.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук