«Я намагаюся не будувати повітряних замків»
Культура

«Я намагаюся не будувати повітряних замків»

Співачка Наталія Гордієнко про старі шоу та нові пісні

Лілія Імбіровська, 19 липня 2014 1289 0
фото dosugua.com

Українська співачка Наталія Гордієнко стала улюбленецею глядачів шоу «Голосу країни».  Проте її кар’єра не зупинилася після шоу, як це часто буває. «Київ-Гоа» - лише перша записана пісня, проте вона відразу опинилася на вершинах гіт-парадів. У Наталії багато роботи і вона охоче розповіла про неї.

За освітою ви режисер. Чи плануєте якісь проекти в цій сфері?

Можливо, колись я присвячу свій час режисерській роботі, проте зараз я хочу займатися тільки музикою!

Перша ж ваша пісня «Київ-Гоа» довго займала перші сходинки гіт-парадів. Чи очікували саме такого результату?

Я намагаюся не будувати повітряних замків, тому заздалегідь готуюся до різноманітних варіантів розвитку подій, аби потім не дуже засмучуватися. Але мені хочеться, щоб все було якнайкраще, і не лише моя перша пісня, а й усі інші мали великий успіх. «Голос країни» має величезну аудиторію, яка пильно слідкує за кар’єрою учасників шоу. Можливо, саме тому кліп на пісню «Київ-Гоа» переглянуло більше мільйона користувачів, і мені важко передати, як я зраділа з цього приводу.

Розкажить, будь ласка, про досвід роботи з Діаною Арбеніною. Чи хотіли б зараз потрапити до іншого наставника?

Хочу сказати, що зараз я б взагалі не хотіла стати учасником подібного шоу – це надзвичайно великий стрес. Я досі не можу забути безсонні ночі, стан якогось повного божевілля, істерики… Нам всім здавалось, що найголовніше в нашому житті відбувається саме тут і зараз й  інших задоволень в житті бути не може. Ще раз пережити це все – занадто для мене. А що стосується роботи з Діаною Арбеніною, то для мене вона назавжди залишиться найкращою, адже всі мої досягнення в «Голосі країни» - переважно її заслуга. Я дуже рада, що потрапила саме до неї.

Плануєте розповісти про сумні події в Україні у своїх піснях?

Спочатку це все потрібно ще пережити. Я не можу навіть думати про те, що б я заспівала про сьогоднішні події в Україні. Я просто дуже хочу, щоб це жахіття скінчилося і більше ніхто не загинув.

Співати – психологічно виснажлива робота. Як вам вдається тримати тонус?

Я – енерджайзер, і звідки в мені з’являється енергія сама не знаю. Буває, доводиться виходити на сцену дуже виснаженою, здається, що через мить втрачу свідомість. Але досить виконати одну пісню, і ти вже сповнена енергії та бадьорості.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук