Японська піаністка виступить у Львівській філармонії

Культура24 лютого 20110

25 лютого на сцені Львівської філармонії в межах проекту «Схід-Захід» виступить молода і талановита піаністка з Японії Ізумі Ґото. Під час концертної програми буде представлено також «Карпатський концерт» львівського композитора Мирослава Скорика і Сюїту «На Дніпрі» Сєрґєя Прокоф’єва.

Окрім того, Ізумі Ґото у супроводі Академічного симфонічного оркестру виконає  Концерт для фортепіано з оркестром Альфреда Шнітке, поінформували ZAXID.NET у Львівській філармонії.

«Ми вирішили поєднати непоєднуване на перший погляд – звести «до спільного знаменника» в одному концерті молоду японську піаністку, досвідчений симфонічний оркестр Львівської філармонії під батутою Айдара Торибаєва та музику Мирослава Скорика, Сєрґєя Прокоф’єва і Альфреда Шнітке», - повідомили організатори.  

Ізумі Ґото навчалася фортепіанної майстерності у Токійській консерваторії, виступала у ролі солістки з Віденським філармонійним оркестром, провадила спільні гастрольні тури із найкращими солістами Європи, є лауреатом численних конкурсів.

«Її інтерпретації фортепіанної транскрипції Ф. Ліста всіх дев'яти симфоній Л. ван Бетховена надзвичайно популярні серед слухачів», - кажуть у філармонії.

Проект «Схід-Захід» символізує зацікавленість країн Сходу українським доробком у царині класичної музики.

 

Довiдка ZAXID.NET

Концерт «Схід-Захід» відбудеться 25 лютого 2011 о 19.00 год.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук