Яценюк доручив зібрати акціонерів «Укрнафти» для зміни менеджменту

ЕкономікаО.Г., 16 січня 20152970

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк сьогодні, 16 січня, доручив міністру енергетики Володимиру Демчишину скликати загальні збори акціонерів «Укрнафти».

«Я публічно доручаю міністру енергетики скликати загальні збори акціонерів «Укрнафти». В тому числі з порядком денним до зміни менеджменту компанії», - цитує Яценюка «Економічна правда».

Крім того, Яценюк звернувся до парламенту внести зміни до законопроекту. «Прикро, що проголосований парламентом закон, не розповсюджується на компанію «Укрнафта». Саме тому, звертаюсь до членів парламенту, внести відповідні зміни до даного закону, так як цей законопроект в «попихах» приймався і, на жаль, цей закон немає ніякого відношення до управління компанією «Укрнафта», - заявив прем'єр.

Нагадаємо, 13 січня ВР прийняла закон про зниження кворуму, необхідного для проведення загальних зборів акціонерного товариства, з 60% до 50%+1 акція. Законом передбачається доповнити статтю 41 Закону України «Про акціонерні товариства» частиною третьою щодо визначення кворуму загальних зборів акціонерного товариства, у статутному капіталі якого є корпоративні права держави і в якому держава є власником 50 і більше відсотків простих акцій товариства, за умови реєстрації для участі у них акціонерів, які сукупно є власниками більше ніж 50 відсотків голосуючих акцій.

Держава володіє 50+1% акцій ПАТ «Укрнафта», проте регулярно відчуває проблеми з проведенням зборів акціонерів цієї компанії. Зокрема, структури групи «Приват» Ігоря Коломойського, які контролюють 42% компанії, найчастіше ігнорують зібрання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук