Яценюк збільшив кількість годин для вивчення іноземних мов у школах

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк

Прем'єр Арсеній Яценюк заявив, що дав доручення збільшити у середній школі кількість годин на вивчення іноземних мов.

Таку заяву прем'єр зробив в ефірі програми «10 хвилин з прем'єром» на телеканалі «Еспресо.TV», передає «Інтерфакс-Україна».

«Світ змінився, і для того, щоб ти був конкурентно здатним в цьому світі, ти повинен знати багато іноземних мов. Це ще одне джерело знань. Саме тому я дав доручення збільшити кількість годин у середній школі для вивчення іноземних мов», - сказав прем'єр-міністр.

Окрім того, Арсеній Яценюк закликав школи звітувати про свої витрати.

«Я закликаю, щоб кожна школа публікувала офіційно всю свою фінансову звітність - куди витрачаються державні кошти і на що батьки доплачують, щоб не ставалось так, що батьки двічі платять за те, що вже дала держава. Уряд розробив закон і ми його не внесли до парламенту тільки з однієї причини - ми передали його на громадське обговорення. Шановні батьки і вчителі, прочитайте цей закон», - звернувся до громадян прем'єр.

При цьому він також наголосив, що неприйнятно коли більше 400 шкіл у країні мають менше 10 учнів, а півтори тисячі шкіл мають менше 40 учнів.

Прем'єр-міністр також повідомив, що у середніх школах України навчається 60 тис. дітей з окупованих територій.

«Вже сьогодні 60 тисяч діток отримують навчання в середніх школах в Україні, 5,5 тисяч студентів навчаються у вищих навчальних закладах, 18 вищих навчальних закладів евакуйовано, у яких працює 700 викладачів»,- заявив Яценюк і нагадав, що цьогоріч усі учасники АТО можуть вступати до навчальних закладів без здачі зовнішнього незалежного оцінювання, а через іспити.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Dmitri Dmitri 22 січня 2016, 16:05

  Давно пора! Всім відомо що діти зі шкіл виходять з дуже низьким рівнем знать іноземних мов. Знаю тільки декілька шкіл у львові що більш-менш вчать. В кращому випадку, якщо батьки розумні, то відправлять на курси іноземних мов. Я от свого сюди записав - everest-center.com А ви користувались послугами репетитора?

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Dmitri Dmitri 22 січня 2016, 16:04

  Давно пора! Всім відомо що діти зі шкіл виходять з дуже низьким рівнем знать іноземних мов. Знаю тільки декілька шкіл у львові що більш-менш вчать. В кращому випадку, якщо батьки розумні, то відправлять на курси іноземних мов. Я от свого сюди записав - http://everest-center.com/ А ви користувались послугами репетитора?

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук