ЄБРР готовий допомогти вирішити ситуацію щодо поводження з ТПВ у Львові

Вже цього року місто планує розпочати будівництво заводу з глибинної переробки сміття

ЕкономікаІрина Панчишин, 20 січня 2017, 18:28 1221 0

ЄБРР готовий допомогти Львову вирішити сміттєву проблему. 20 січня директор Європейського банку реконструкції і розвитку Шевкі Аджунер обговорили із міським головою Львова Андрієм Садовим можливість придбати новий громадський транспорт за кошти банку. Під час зустрічі мер також просив ЄБРР долучитись до вирішення ситуації щодо поводження з твердими побутовими відходами. Зокрема, спільно із Європейським інвестиційним банком вже цього року розпочати будівництво заводу з глибинної переробки сміття.

«Ми визначили, що це має бути механіко-біологічна переробка. Власне, консультації, допомога банку і для проекту поводження дуже важлива для міста», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Шевкі Аджунер наголошує: до проблеми сміття у Львові потрібно підійти комплексно.

«По-перше, треба вирішити куди вивозити сміття. Але також важливо пам’ятати про інший підхід, коли треба мінімізувати створення кількості сміття, треба говорити про розробку програми управління сміттям», – сказав директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер.

ЄБРР зі свого боку готовий надавати консультації провідних фахівців.

На сьогодні Європейський банк реконструкції та розвитку є одним з найбільших партнерів міста. Завдяки співпраці з ним реалізовуються проекти з впровадження електронного квитка, системи теплопостачання, водопостачання, реконструкції доріг у місті, закуповується новий транспорт за кошти банку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук