ЄБРР надасть 38 млн євро кредиту на розвиток львівського електротранспорту

Економіка30 червня 20094631

Європейський банк реконструкції та розвитку погодив кредит в розмірі 38 млн євро для розвитку електротранспорту у Львові. Сьогодні, 30 червня, на засіданні ради директорів ЄБРР було прийнято рішення про виділення відповідної суми. Наступним після погодження має стати затвердження кредитної угоди 9 липня на сесії Львівської міської ради та за умови погодження сесії її підписання, - повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міськради.

"Рада директорів ЄБРР схвалила проект надання коштів на покращення інфраструктури. Так, найближчим часом фахівці ЄБРР знову завітають до Львова для погодження умов та підписання контракту", - зауважив провідний радник ЄБРР Антон Юсов.

Згідно із запропонованими ЄБРР умовами фінансування, Банк надає кредит на 26 млн євро для реконструкції колій та транспортного коридору трамвайних ліній №2 і 6, включаючи управління рухом та інженерні комунікації, та 12 млн євро для фінансування капітальних витрат для трамвайної інфраструктури та підстанцій, модернізації трамвайних депо, придбання трамвайного рухомого складу.

"Наше питання сьогодні було четвертим у списку. Як щойно стало відомо, Банк погодив для нас кредит. Окрім того, вони схвально відгукнулись про наші проекти. Попри кризу нам вдалося підготувати якісні пропозиції. Окрім того, ЄБРР висловив сподівання, що Європейський інвестиційний банк також зможе долучитись до цього або до іншого проекту", - зауважив начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Львівської міської ради Сергій Кіраль.

Нагадаємо, що 13 серпня 2008 року між Львівською міською радою, ЛКП "Львівелектротранс" та ЄБРР було укладено Угоду про наміри щодо підготовки кредитного фінансування, згідно з якою сторони розглядають можливість інвестування у міську транспортну інфраструктуру з метою її покращення.

Окрім того, 12 червня 2009 року Делегація ЄБРР відвідала Львів, де провела зустріч із міським головою Андрієм Садовим, профільними керівниками департаментів; представникам Банку презентували інвестиційні можливості міста та нові проекти у його розвитку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • читач 1 липня 2009, 00:47

  Цікаво,чи ми,львів"яни,побачимо хоч якийсь результат цього кредиту,чи ні? Чи так,як до цього часу,поговорять і потім і гроші ніби дали і нічого і не видно від них...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук