ЄБРР придбав 30% акцій «Райффайзен Банку Аваль»

ЕкономікаІрина Данилів, 10 березня 20162850

Європейський банк реконструкції та розвитку став власником 30% акцій «Райффайзен Банку Аваль». Про це йдеться в повідомленні банку в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку. У результаті угоди капітал українського банку буде збільшено на 3,15 млрд грн або на 122 млн євро.

«Райффайзен Банку Аваль» розмістив прості іменні акції нового випуску і зареєстрував у Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку звіт про результати розміщення простих акцій банку. У результаті пакет акцій ЄБРР збільшився з 9,01% до 30%, а частка Raiffeisen Bank International AG у банку зменшилася з 87,47% до 68,28% акцій.

Про бажання збільшити акційний пакет в українському банку представники ЄБРР заявляли ще у листопаді минулого року.

«Райффайзен Банк Аваль» (м Київ) працює на ринку України з 1992 року і входить до групи найбільших банків за активами. З 2005 року банк належить міжнародній фінансовій групі «Райффайзен Банк Інтернаціональ» (Австрія).

ЄБРР - найбільший міжнародний фінансовий інвестор в Україні. Станом на 1 вересня 2015 року банк взяв на себе зобов'язання надати 11 мільярдів євро в рамках 346 проектів у країні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук