ЄБРР прокредитує на 3,3 млн євро львівського виробника кормів для тварин

Компанія отримає гроші на розширення виробництва

Європейський банк реконструкції та розвитку вирішив надати найбільшому українському виробникові кормів для домашніх тварин, львівському ТОВ «Кормотех» кредит у 3,3 млн євро на розширення діяльності в Україні та інших країнах. Про це йдеться в повідомленні ЄБРР.

Згідно з інформацією банку, компанії погодили багатовалютну позику з доступом до коштів у гривнях та євро.

Наприкінці грудня 2019 року ЄБРР повідомляв, що планує надати львів’янам 10 млн євро кредиту на будівництво заводу з виробництва вологих кормів для домашніх тварин в Литві і розширення потужностей в Україні. Як зазначила в коментарі ZAXID.NET прес-служба компанії «Кормотех», погоджені 3,3 млн євро є одним з траншів кредитної лінії у 10 млн євро.

У перерахунку на гривні, згідно з курсом НБУ на 3 липня, 3,3 млн євро це понад 100 млн грн.

Нагадаємо, «Кормотех» – це найбільший виробник кормів для домашніх тварин в Україні. Виробничі потужності розташовані у селі Прилбичі Яворівському районі Львівської області, нині там виготовляють 16 тис. тонн вологих і 30 тис. тонн сухих кормів на рік. Наразі в компанії працює близько 820 працівників.

«Кормотех» випускає продукцію під чотирма торговими марками: «Гав!», «Мяу!», «Клуб 4 лапи» та Optimeal. Її експортують до 31 країни світу.

У липні 2020 року виробник планує відкрити завод з виготовлення вологих кормів у Литві.

Згідно з даними системи YouControl, власниками ТОВ «Кормотех» є ПАТ «Компанія з управління активами «Карпати-інвест» і ТОВ «Венгаст інвестментс лімітед» (Кіпр), кінцевими бенефіціарами – львів’яни Ростислав Вовк та Олена Вовк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук