ЄБРР збільшив фінансування програми «теплих кредитів» в Україні на €18 млн

ЕкономікаАндрій Стець, 30 листопада 20174970
ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) вирішив додатково надати 18 млн євро для фінансування в Україні програми «теплих кредитів». Про це повідомив директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер, інформує NV.ua.

«Ми сьогодні підписуємо додаткові ліміти фінансування з уже існуючими та новими партнером», - сказав він.

Як повідомляється, крім трьох банків з європейським капіталом, які вже беруть участь в програмі – «Ройффайзен банку Аваль», «УкрСиббанку» і «ОТП Банку», аналогічні кредити також видаватиме «Креді Агріколь Банк».

Субкредити в розмірі 10 млн і 7 млн євро будуть надані відповідно «УкрСиббанку» і «ОТП Банку». Ще до 1 млн євро кредитного ліміту отримав «Креді Агріколь».

Ці кошти будуть використані для програми IQ Energy, призначеної для підтримки інвестицій в більш раціональне використання енергії. Зокрема, банки компенсують 35% вартості енергоефективних товарів і робіт (більше 5000 найменувань), придбаних фізособами за рахунок отриманих кредитів.

Позичальники, які будуть відповідати критеріям участі в програмі, зможуть отримати кредити на підвищення енергоефективності. Відповідні проекти можуть включати теплоізоляцію стін, дахів і підлог на перших поверхах; установку сучасних енергоефективних вікон, котлів на газі і біомасі; модернізацію систем теплопостачання; установку теплових систем на сонячній енергії і багато інших заходів.

У наступному році банки розглядають можливість видачі кредитів не тільки фізособам (в тому числі і підприємцям), а й ОСББ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Європейський банк реконструкції і розвитку може виділити Україні 100 млн євро для надання кредитів муніципальним компаніям з енергоменеджменту під місцеві гарантії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук