Європейські банки вивели з Великої Британії €350 млрд через Brexit

СвітАндрій Стець, 26 листопада 20174560

Європейські банки за рік вивели зі зв'язаних із Великою Британією активів 350 млрд євро через те, що країна проголосувала за вихід із Євросоюзу. Про це повідомляє Financial Times.

Як повідомляється, скорочення вкладень банків Євросоюзу пов'язаних із Великою Британією активів склало 17%.

«Банки захищаються від загрози потенційних втрат, у випадку, якщо Великобританія завершить процедуру виходу з ЄС без угоди про торгівлю", - зазначає видання.

Офіційні дані Євросоюзу показують, що банки з 27 держав блоку скоротили вкладення у свої активи, що мають відношення до Великобританії, з 1,94 трлн до 1,59 трлн євро за період із червня 2016 року (коли пройшов референдум) по червень 2017 року.

Зобов'язання банків також скоротилися з 1,67 трлн до 1,34 трлн євро. Видання припускає, що з наближенням березня 2019 року, на який встановлений дедлайн щодо виходу Британії з Єврозони, подібна тенденція тільки посилиться.

Європейська банківська організація визнає, що головні побоювання пов'язані з тим, що переговори по Brexit на межі зриву. Третина банків, опитаних організацією, стурбовані юридичними наслідками виходу Британії з блоку без договору про торгівлю. Йдеться про юридичну невизначеність навколо фінансових контрактів та питання захисту інформації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук