Європейський мовний союз офіційно підтвердив, що «Євробачення» пройде в Києві

КультураАндрій Стець, 9 грудня 20162331
Європейський мовний союз офіційно підтвердив, що «Євробачення» пройде в Києві
Україна отримала право на проведення «Євробачення-2017» після перемоги Джамали у Швеції

На засіданні Генеральної Асамблеї Європейської мовної спілки (ЄМС), яка проходила в швейцарській Лозанні 8 грудня, було остаточно підтверджено, що «Євробачення-2017» буде приймати Київ.

Як повідомляє «UA: Перший», таке рішення було ухвалене з врахуванням звіту виконавчих продюсерів «Євробачення-2017» Олександра Харебіна і Вікторії Романової про стан підготовки до проведення конкурсу. Тому в подальшому не може бути жодних дискусій з приводу місця проведення «Євробачення-2017».

Представники України під час Генеральної Асамблеї ЄМС представили команду «Євробачення-2017» і виконану роботу по підготовці до пісенного конкурсу. Бюджет на «Євробачення» становить 655, 7 млн грн, з яких 455,7 млн передбачено в проекті бюджету України, а ще 200 - надає місто-господар пісенного конкурсу Київ.

Також виконавчі продюсери «Євробачення-2017» відзвітували про готовність нормативно-правової бази для організації та проведення конкурсу в Україні.

Найближчим часом буде публічно представлена творча концепція «Євробачення-2017» - слоган і логотип.

Зараз йде відбір офіційних квиткового і туристичного операторів конкурсу. Вже затверджена творча концепція сцени головної арени пісенного конкурсу. А в кінці грудня - початку січня будуть оголошені ціни на квитки.

Днями також стартує відбір волонтерів та екскурсійного бюро. Розроблена соціальна програма знайомства іноземних гостей з Києвом. Найближчим часом також будуть оголошені локації для проведення церемонії відкриття, червоної доріжки, місця розташування Євроклубу і Євромістечка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук