Юлію Ковалів обрали головою наглядової ради НАК «Нафтогаз Україна»

ЕкономікаАндрій Стець, 12 травня 20162300
Юлія Ковалів

Заступника міністра економічного розвитку та торгівлі Юлію Ковалів обрали головою наглядової ради НАК «Нафтогаз Україна». Про це йдеться у повідомленні відомства на сторінці у Facebook.

Як повідомляється, незалежна наглядова рада «Нафтогаз України» розпочала свою роботу.

«Вчора на засіданні рада обрала голову та сформували ключові комітети. Наглядову раду очолила Юлія Ковалів, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України; її заступником обраний незалежний директор Пол Уорвік», - зазначили у прес-службі.

Крім того, незалежні директори також очолили три постійні комітети - з питань аудиту (Чарльз Проктор), з призначень та винагород (Пол Уорвік), та з питань етики (Маркус Річардс).

Зазначимо, що раніше Кабмін затвердив новий статут «Нафтогазу», положення про наглядову раду компанії та положення про правління компанії, що діятимуть протягом перехідного періоду до 1 квітня 2017 року.

Також було затверджено ці документи у редакції, що діятиме з 1 квітня 2017 року. Внаслідок цих змін незалежна наглядова рада «Нафтогазу» вперше отримує широкі повноваження та відповідальність щодо контролю над діяльністю правління компанії. Зокрема, нею будуть створені комітети з питань аудиту, питань етики та комітет з призначень та винагород. Також вона опікуватиметься питаннями комплексу, ризик-менеджменту та запобігання корупції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук