Юрій Андрухович презентував нову книгу

КультураДарина Цвях, 11 грудня 20145440

В Івано-Франківську відбулась презентація книги Юрія Андруховича «Тут похований Фантомас», яку видала літературна агенція Dirscursus. Про це повідомив Cultporstir.

Твір складається зі статей, які в різні роки автор створював для сайту одного з українських телеканалів. Тематика окремих частин «документального роману» досить широка: від музики до революції.

Враженнями від презентації на своїй сторінці у Facebook поділився керівник літературної агенції Dirscursus Василь Карп’юк:  «Книжками Юрія Андруховича я почав зачитуватися в студентські роки. Але оскільки вчився заочно, то книжки з університетської бібліотеки видавали лиш на два дні. Таким чином я позичав у п'ятницю, коли мав їхати додому в село. Дорогою читав. На суботу-неділю віддавав братові, а дочитував дорогою назад до Франківська... Випала нагода стати видавцем нової книжки Юрія Андруховича «Тут похований Фантомас». Видання вийшла гарним. Сьогодні була перша презентація, і теж все пройшло добре, як і має бути. А ще радісно, що можна подумати й про себе: «Щастить же людям!».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук