Юрій Андрухович та польсько-українські митці готують проект «Антонич удома»

Головні новини Львова 17.02Марічка Крижанівська, 17 лютого 2016, 16:18 475 0
дивіться також

Письменник Юрій Андрухович, співачка Уляна Горбачевська, музикант Марк Токар та інші цікаві митці України та Польщі зібралися разом заради Антонича. Проект «Антонич удома» запрезентують у Львові у п'ятницю, 19 лютого.

«Антонич удома» – це літературно-музичне дійство, де поєднають музику, спів, прозу Юрія Андруховича із роману «Дванадцять обручів» та – найголовніше – поезію Богдана-Ігоря Антонича.

Початково були вірші, від них уже митці відштовхувалися у музиці і відео. Дійство поділили на частини, відповідно до життя Антонича.

«Твір буде складатися із трьох частин, відповідно, ми поділили, які вірші підуть у першу частину, – це село, Лемківщина, дитинство Антонича. Тоді зрілість – це сюрреалістичний простір у його віршах, мегаполіс Львів і  третя – космічна частина, вірші Антонича, пов'язані із всесвітом», – розповіла Уляна Горбачевська, співачка і режисер проекту.

У проекті звучатимуть лемківські пісні і буде багато імпровізації, яка вестиме у різностильові боки – від джазу до року, бо такою є поезія Богдана-Ігоря.

«Для мене це дуже різнобарвні тексти і дуже музичні. У нього в текстах багато живопису і музики, дуже багато гармонії», – додав контрабасист Марк Токар.

«Ми хочемо, щоб наш проект викликав якусь чергову хвилю зацікавлення Антоничем серед наймолодших і я думаю, що ми оцими своїми музичними засобами і усім синтезом засобів, які в цьому нашому проекті задіяні, наближаємо цей момент порозуміння і відчуття того, що це наш сучасник», – поділився думками письменник Юрій Андрухович.

Митці запишуть проект на компакт-диск і після виступу у Львові повторять у Польщі. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук