Ювілей закарпатської школи живопису пропонують відзначити на державному рівні

Культура15 квітня 20115720

Комітет з питань культури і духовності ВРУ рекомендує парламенту ухвалити проект Постанови про відзначення 120-річчя з дня народження засновників закарпатської школи живопису Адальберта Михайловича Ерделі та Йосипа Йосиповича Бокшая.

Як повідомили ZAXID.NET в інформаційному управлінні Комітету, уряду запропоновано утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 120-річчя з дня народження Адальберта Ерделі та Йосипа Бокшая, розробити та затвердити план відповідних заходів, вирішити питання щодо їх фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

Державному комітету телебачення і радіомовлення України пропонується організувати показ тематичних теле- і радіопередач, присвячених життю і діяльності Адальберта Ерделі та Йосипа Бокшая, та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 120-річчя з дня їх народження.

Документ також рекомендує «Укрпошті» - видати серію ювілейних поштових марок, а Закарпатській обласній державній адміністрації – впорядкувати заклади та вулиці, яким присвоєні імена Адальберта Ерделі та Йосипа Бокшая.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук