З 1 липня споживачі на Львівщині повинні переукласти договори з газовиками

ЕкономікаО.Г., 14 липня 201526890

З першого числа липня ПАТ «Львівгаз» займається лише обслуговуванням газових мереж та обліком газу. Натомість постачає природній газ нове підприємство ТОВ «Львівгаз збут». У зв’язку з цими змінами споживачі мають переукласти угоди з газовиками.

Договори тепер будуть тристоронні: споживач, «Львівгаз» та «Львівгаз збут». Типова форма договору затверджена НКРЕКП. Як розповів сьогодні під час прес-конференції перший заступник голови правління ПАТ «Львівгаз» Володимир Король, укладення нових договорів буде поступовим, аби не створювати черг та інших незручностей. Ймовірно, навіть за певним графіком. Примірники договорів та спеціальні анкети для заповнення вже почали розсилати споживачам.

Форма квитанцій на оплату газу та способи оплати залишаються незмінними.

Окрім того, споживачів поступово переводять на передоплату за наступний місяць. Близько 10 тисяч підприємців на Львівщині вже платять наперед.

Як пояснив Володимир Король, ті бізнесмени, які орендують приміщення і згідні платити на місяць вперед, при укладенні нових договорів не повинні подавати поруку орендодавця (чи іншої юридичної особи) або заставу ліквідним майном.  У разі відмови від передоплати юридичні особи мають надати один із цих документів через те, що не усі споживачі є добросовісними платниками. Водночас Володимир Король зауважив, наразі бізнес на Львівщині розраховується за спожитий газ без проблем.    

Нагадаємо, розмежування функцій газорозподільного та газопостачального підприємства здійснили на виконання ЗУ «Про засади функціонування ринку природного газу». «Львівгаз» розпочав впровадження змін ще у 2011 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук