З 1 січня електронне декларування стане обов’язковим для низки освітян

Електронні декларації подаватимуть навіть директори шкіл та їхні заступники

Починаючи з 1 січня 2017 року чиновники від освіти та директори шкіл будуть зобов'язані подавати електронні декларації, заявили в Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК), повідомив освітній портал Osvita.ua.

«Починаючи з 1 січня 2017 року декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачені законом, подають керівники управлінь освіти обласних, Київської та Севастопольської міських, районних державних адміністрацій; керівники навчальних закладів державної та комунальної форми власності, а також заступники керівників навчальних закладів державної та комунальної форми власності, які наділені посадовими повноваженнями здійснювати організаційно-розпорядчі чи адміністративно-господарські функції на постійній основі», – йдеться у повідомленні.

У зв’язку з цим у НАЗК нагадали, що відповідно до закону «Про запобігання корупції», суб’єктами декларування є посадові особи юридичних осіб публічного права. При цьому, юридична особа публічного права створюється розпорядчими актами президента України, органу державної влади або органу місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що з 1 січня електронне декларування стане обов’язковим для керівників усіх державних підприємств.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук