З 1 травня НБУ дозволить достроково забирати депозити

Економіка23 квітня 20094393

Рада Національного банку запропонувала механізм стимулювання притоку депозитів в банківську систему. З 1 травня регулятор повинен буде зняти всі обмеження щодо дострокового вилучення депозитів фізичними особами. Банкіри вважають, що така норма підвищить довір'я до банківської системи, але спрогнозувати її наслідки дуже складно. Рада Нацбанку вчора "настирливо рекомендувала" правлінню НБУ зняти всі обмеження щодо повернення депозитів, які будуть розміщені в банках після 1 травня, повідомив глава ради Петро Порошенко.

Як повідомляє "Комерсант" , Порошенко нагадав, що тільки депозитний договір регулює взаємовідносини банку і вкладників, і НБУ не може в них втручатися.

"Якщо в договорі декларується право на розірвання депозиту або які-небудь інші права клієнта, то посилання на заборони НБУ з 1 травня будуть абсолютно безпідставні, - сказав пан Порошенко. - Що стосується депозитів, відкритих донині, то нас завірили, що юридичний департамент НБУ опублікує офіційне роз'яснення, що знімає посилання банків на заборони регулятора".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук