З банку «Михайлівський» напередодні банкрутства вивели кредитів на майже ₴700 млн

ЕкономікаАндрій Стець, 25 травня 201616040
З банку «Михайлівський» напередодні банкрутства вивели кредитів на майже ₴700 млн
фото УНІАН
23 травня НБУ вирішив віднести «Банк Михайлівський» до категорії неплатоспроможних

Банк «Михайлівський» за день до введення тимчасової адміністрації уклав 19 травня договори переуступки прав вимоги за своїми кредитами іншим фінансовим компаніям. Про це йдеться у повідомленні Фонду гарантування вкладів.

Як повідомляється, кредитний портфель банку складався з кредитів, виданих готівкою через карти і точки продажу в магазинах-партнерах банку, і мова йде про майже 111 тис. кредитних договорів балансовою вартістю понад 682 млн гривень.

За інформацією Фонду, поступка прав вимоги за кредитним портфелем проведена за значно нижчою ціною, що дає підстави в рамках законодавства визнати ці угоди нікчемними.

Враховуючи цей факт, Фонд наголосив, що на сьогодні банк «Михайлівський» залишається єдиним дійсним кредитором за укладеними раніше договорами, у зв'язку з чим позичальникам необхідно погашати кредити тільки за реквізитами банку.

Також повідомляється, що Фонд вже готує заяву про скоєння кримінального злочину керівним складом та посадовими особами банку «Михайлівський».

Нагадаємо, 23 травня правління Національного банку прийняло рішення про віднесення ПАО «Банк Михайлівський» до категорії неплатоспроможних.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук