З початку року поляки інвестували у Волинь $160 млн

Економіка30 березня 20114980

З початку року найбільше інвестицій у Волинську область надійшло з Польщі. Капітал польських інвесторів у волинських підприємствах становив майже $160 млн, а це - майже половина усіх зарубіжних надходжень області.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-служба Волинської ОДА.

Як повідомив голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук 28-30 березня у польському місті Красичин під час міжнародної конференції «Польсько-український кордон: шанс чи бар’єр суспільно-господарчого розвитку?», це свідчення того, що економіка Волині відкрита для польських партнерів.

Ефективність господарської взаємодії підтверджується й результатами експортно-імпортних операцій області з Польщею. Так, у 2010 році цей показник склав $ 177,2 млн або майже 18% сукупного зовнішньоторговельного обороту Волині. За цей час на ринку сусідньої держави реалізовано продукції місцевого виробництва на $44 млн, а це приблизно кожна десята експортна операція.

Динаміка ділової співпраці підтверджується й діяльністю спільних підприємств, майже 30% яких (95) створено за участю польських бізнесменів.

 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук