З початку року українці забрали з банків депозитів на ₴17,2 млрд

ЕкономікаІрина Данилів, 27 лютого 20151030

Відтік коштів з банківських депозитів з початку поточного року склав 17,2 млрд грн, про це повідомила голава Національного банку України (НБУ) Валерія Гонтарєва, виступаючи сьогодні на конференції організованій Американською торговою палатою в Україні.

«Нацбанк сьогодні видає рефінансування тільки під відтоки депозитів фізичних осіб в сумі гарантованих вкладів. Чому це все робиться? Тому що відтоки в системі не припиняються.  З початку року відтік склав уже 17,2 млрд грн. Національний банк на виплату таких гарантованих депозитів витратив 4,7 млрд грн. На виплату решти,  банки витратили свою власну ліквідність», - цитує Гонтареву«Інтерфакс-Україна».

У січні обсяг депозитів у національній валюті, порівняно з попереднім місяцем, зменшився на 2,2% - до 357,9 млрд грн, з них на рахунках юридичних осіб кількість коштів зменшилось на 2% - до 166,4 млрд грн, на рахунках фізичних осіб - на 2,3%, до 191,5 млрд грн. При цьому обсяг депозитів в іноземній валюті за місяць зменшився на 4% - до $ 18,7 млрд, у тому числі юридичних осіб - на 4,6% до $ 5,5 млрд та фізичних осіб - на 3,8%, до $ 13, 2 млрд.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук