З Польщі до України без сплати податків ввезли товарів на €3,5 млрд

ЕкономікаАндрій Стець, 11 вересня 201797317
Мінфін Польщі зареєстрував 10,9 млн бланків TAX FREE з середньою сумою по кожному в 323 євро

Міністерство фінансів Польщі оприлюднило дані про обсяг імпорту товарів з Польщі в Україну за документами Tax Free з 2013 року по 1-й квартал 2017 року. Про це повідомляє «Економічна правда» з посиланням на дані польського міністерства.

Як пише видання, за вказаний період в Україні за документами Tax Free без сплати ПДВ і митних зборів було ввезено товарів на суму понад 3,5 млрд євро.

Мінфін Польщі зареєстрував 10,9 млн бланків Tax Free. Середня сума по одному бланку становить 323 євро.

«Ми наводимо дані, які були отримані з системи «Повернення ПДВ для туристів», – зазначив у відповіді на запит видання представник департаменту ЗМІ міністерства фінансів Польщі.

«Ця послуга дозволяє користувачам (туристам і продавцям) попередньо зареєструвати свої бланки Tax Free, які супроводжують товари, що покидають межі митної території Європейського Союзу», – повідомили у польському мінфіні.

Крім цього, представник міністерства також пояснив у відповіді сенс існування бланків Tax Free.

Зареєстрований документ відправляється в «зал очікування» документів. В результаті час митного оформлення, пов'язаний з підтвердженням експорту товарів, зменшується до необхідного мінімуму.

Співробітник митного поста, що збирає раніше подані документи, перевіряє відповідність товарів і даних з персональним бланком Tax Free і підтверджує експорт.

Зазначимо, що Tax Free в Польщі - це можливість отримати грошове відшкодування податку або його частини від вартості товару, купленого за кордоном. Згідно з чинним законодавством Європейського Союзу, якщо товари були куплені на території ЄС і вивезені за її межі, то покупець має право на повернення податку на додану вартість, якщо він оформив документи на повернення Tax Free при перетині кордону Польщі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук